4-1906013-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 4-1906013-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 4-1906013-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 4-1906013-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $41.731 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 4-1906013-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 903 pcs |
| Datablad | 1906013 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 131.2' (40.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.56dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 131.2' (40.0m) |
| Farve - stik | Beige, Blue |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 903 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 4-1906013-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
4-1906036-2 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS SC 62.5 ORN - På lager:
799
- En del#:
4-1906006-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ORN ST 50/125 ORN - På lager:
807
- En del#:
4-1906012-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - På lager:
920
- En del#:
4-1906010-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU ST 50/125 ORN - På lager:
694
- En del#:
4-1906015-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - På lager:
894
- En del#:
4-1906036-6 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS SC 62.5 ORN - På lager:
708
- En del#:
4-1906000-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU SC 50/125 ORN - På lager:
777
- En del#:
4-1905906-2 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC VIO LC 50/125 VIO - På lager:
1951
- En del#:
4-1906036-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS SC 62.5 ORN - På lager:
730
- En del#:
4-1906014-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - På lager:
748
- En del#:
4-1906007-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS ST 50/125 ORN - På lager:
740
- En del#:
4-1906036-1 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS SC 62.5 ORN - På lager:
688
- En del#:
4-1906036-4 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS SC 62.5 ORN - På lager:
721
- En del#:
4-1905906-1 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC VIO LC 50/125 VIO - På lager:
2089
- En del#:
4-1906002-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC RED ST 50/125 ORN - På lager:
869
- En del#:
4-1906020-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - På lager:
848
- En del#:
4-1906036-3 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS SC 62.5 ORN - På lager:
712
- En del#:
4-1906009-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC BRN ST 50/125 ORN - På lager:
857
- En del#:
4-1905906-0 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC VIO LC 50/125 VIO - På lager:
664
- En del#:
4-1906036-5 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC ROS SC 62.5 ORN - På lager:
824

