4-6374647-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 4-6374647-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 4-6374647-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 4-6374647-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A MTRJ TO LC MM OFNR 40M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $37.531 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 4-6374647-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A MTRJ TO LC MM OFNR 40M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 820 pcs |
| Datablad | 6374647 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 131.2' (40.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.56dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To MT-RJ 50/125 131.2' (40.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.07" (1.8mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 820 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 4-6374647-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
4-603222-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE TIE HEAVY DUTY 29X3/4" - På lager:
4731
- En del#:
4-640426-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 10POS 18AWG MTA156 - På lager:
142493
- En del#:
4-603225-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
AMP-TY HD BLK TY2HDB - På lager:
183804
- En del#:
4-640426-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 17POS 18AWG MTA156 - På lager:
60167
- En del#:
4-640426-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 13POS 18AWG MTA156 - På lager:
94814
- En del#:
4-608696-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
1/4 SCREW MT TIE BLK SMTY4HDB - På lager:
93790
- En del#:
4-640426-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 15POS 18AWG MTA156 - På lager:
75135
- En del#:
4-640388-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MTA-.156 HEADER ASSEMBLY, FRICTI - På lager:
820476
- En del#:
4-640426-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 12POS 18AWG MTA156 - På lager:
86563
- En del#:
4-6278032-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
1046
- En del#:
4-608696-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE TIE 16.25" NATURAL 120LB - På lager:
4311
- En del#:
4-6278032-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
1000
- En del#:
4-6374613-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 40M - På lager:
926
- En del#:
4-624250-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL - På lager:
515
- En del#:
4-638977-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
30P CAP HSG ASSY 070 SERIES - På lager:
19023
- En del#:
4-640426-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 11POS 18AWG MTA156 - På lager:
100334
- En del#:
4-640426-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 16POS 18AWG MTA156 - På lager:
72885
- En del#:
4-640426-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RECEPT 14POS 18AWG MTA156 - På lager:
65641

