4-6435024-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 4-6435024-6 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 4-6435024-6 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 4-6435024-6 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5 12F OFNP MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $514.308 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 4-6435024-6 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5 12F OFNP MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 76 pcs |
| Datablad | 6435024 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 462.6' (141.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.96dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Plenum, Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 462.6' (141.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Trunk |
| Kabeldiameter | 0.24" (6.2mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MPO |
| 1. konnektor | MPO |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 76 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 4-6435024-6 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
4-643498-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
15P MTA100 CONN ASSY BLK LF - På lager:
32003
- En del#:
4-6435024-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
63
- En del#:
4-6435025-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - På lager:
34
- En del#:
4-6435024-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,62.5125,12FIB,PLE,MPO - På lager:
67
- En del#:
4-6435024-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
70
- En del#:
4-643498-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
14P MTA100 CONN ASSY BLK LF - På lager:
56526
- En del#:
4-643498-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
13P MTA100 CONN ASSY BLK LF - På lager:
48075
- En del#:
4-6435024-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 12F OFNP MPO - På lager:
72
- En del#:
4-6435025-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - På lager:
30
- En del#:
4-6435024-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
70
- En del#:
4-6435025-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 24F OFNP MPO - På lager:
39
- En del#:
4-6435024-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
72
- En del#:
4-6435025-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - På lager:
33
- En del#:
4-643498-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
12P MTA100 CONN ASSY BLK LF - På lager:
74344
- En del#:
4-6435024-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
71
- En del#:
4-6435024-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
72
- En del#:
4-6435025-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 24F OFNP MPO - På lager:
35
- En del#:
4-6435024-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5 12F OFNP MPO - På lager:
69
- En del#:
4-6435025-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - På lager:
34
- En del#:
4-6435025-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,62.5125,24FIB,PLE,MPO - På lager:
36

