5-6754412-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5-6754412-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5-6754412-0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 5-6754412-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,XG,MTRJ-SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $58.224 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 5-6754412-0 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,XG,MTRJ-SC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 654 pcs |
| Datablad | 6754412 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 164.0' (50.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.58dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 164.0' (50.0m) |
| Farve - stik | Green |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ Secure |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 654 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 5-6754412-0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
5-6754410-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
575
- En del#:
5-683403-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL, COMBINATION - På lager:
420
- En del#:
5-683403-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL, COMB (140) - På lager:
542
- En del#:
5-6754272-4 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 62.5 12F OFNP MPO - På lager:
43
- En del#:
5-6754272-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
52
- En del#:
5-6754411-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
653
- En del#:
5-6828151-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - På lager:
692
- En del#:
5-6754272-8 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 62.5 12F OFNP MPO - På lager:
46
- En del#:
5-678034-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.125 - På lager:
6585
- En del#:
5-6754272-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
44
- En del#:
5-6754272-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
56
- En del#:
5-6754272-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
47
- En del#:
5-6754413-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,XG,MTRJ-SC - På lager:
660
- En del#:
5-678044-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100 - På lager:
11275
- En del#:
5-683403-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL,COMB. (100 X 136) - På lager:
538
- En del#:
5-683403-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ANVIL, COMB - På lager:
501
- En del#:
5-6754272-6 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 62.5 12F OFNP MPO - På lager:
47
- En del#:
5-6754272-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - På lager:
43
- En del#:
5-6828317-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP - På lager:
672
- En del#:
5-678046-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN EDGE DUAL FMALE 64POS 0.100 - På lager:
13260

