504958-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 504958-3 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 504958-3 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 504958-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSEM FIBER SC-ST 3 METER |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 504958-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSEM FIBER SC-ST 3 METER |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4230 pcs |
| Datablad | 504958 |
| Produktfoto | 504958-3.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Andre navne | A11DBC-0203D |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 9.8' (3.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 9.8' (3.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 4230 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 504958-3 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
504970-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 5 METER - På lager:
5603
- En del#:
504970-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 1 METER - På lager:
5664
- En del#:
504862-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
POLISHING PUCK BNC/FC/STC CONN - På lager:
3089
- En del#:
504958-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 1 METER - På lager:
4370
- En del#:
504971-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 1 METER - På lager:
4566
- En del#:
504970-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 3 METER - På lager:
4388
- En del#:
504969-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSY SC TO SC 10M - På lager:
4894
- En del#:
504970-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 2 METER - På lager:
5419
- En del#:
504969-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,50/125UM LDD,ZIP SC DUP - På lager:
4474
- En del#:
504958-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 2 METER - På lager:
4030
- En del#:
504954-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MOUNT BRACKET FOR LIGHTRAY MPX - På lager:
2045
- En del#:
5048007001 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
EMI SUPPRESSION SHT STND - På lager:
1373
- En del#:
504932-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - På lager:
3965
- En del#:
504970-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 10METER - På lager:
4088
- En del#:
504958-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 5 METER - På lager:
6044
- En del#:
504958-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 10METER - På lager:
5962
- En del#:
504928-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG DUPLX 125UM - På lager:
4103
- En del#:
504927-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG DUPLX 125UM - På lager:
4356
- En del#:
5048007003 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
EMI SUPPRESSION SHTREFLOW - På lager:
976

