5349573-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5349573-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5349573-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 5349573-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 5349573-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5735 pcs |
| Datablad | 5349573 Drawing |
| Produktfoto | 5349573-1.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | LSZH |
| Andre navne | 5349573-1-ND 53495731 A105074 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Low Smoke |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.10" (2.5mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST |
| 1. konnektor | ST |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 5735 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 5349573-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
5349573-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
5213
- En del#:
5349577-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 SMPLX 2.5MM SC/PC-SC/PC - På lager:
5500
- En del#:
53481-1409 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
CONN PLUG 140POS VERT .635MM SMD - På lager:
6025
- En del#:
5349580-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - På lager:
1805
- En del#:
53490-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN TERM FOIL SHIELD - På lager:
4899
- En del#:
534813-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
HDI PIN ASSY 2 ROW 70 POS - På lager:
4295
- En del#:
5347UE 0081000 - producenter:
Belden - Beskrivelse:
CBL 9PR 18AWG FRPVC - På lager:
88
- En del#:
5349565-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC4M - På lager:
2439
- En del#:
5349580-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - På lager:
1918
- En del#:
5349565-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - På lager:
2211
- En del#:
534972-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 30POS .100 VERT DUAL - På lager:
4515
- En del#:
5349565-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - På lager:
2367
- En del#:
5349580-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - På lager:
2688
- En del#:
5349573-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
4844
- En del#:
534956-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
100 MODII 2PC HDR HSG DR SHRD - På lager:
42241
- En del#:
5349565-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - På lager:
2310
- En del#:
5349573-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
3993
- En del#:
5349573-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
5701
- En del#:
534763-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
HDI 25 PIN EXT KEY PASSIVATED - På lager:
3902
- En del#:
5349573-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - På lager:
6065
