5492021-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5492021-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5492021-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 5492021-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA SM LDD SCDUPLEX(NG) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 5492021-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA SM LDD SCDUPLEX(NG) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5628 pcs |
| Datablad | 5492021 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | OPTIMATE |
| Retur tab | 55dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 311.7' (95.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.57dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To FC/UPC 311.7' (95.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | FC/UPC |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 5628 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 5492021-9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
5492022-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)3FT - På lager:
6043
- En del#:
5492020-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCD(NG)TO2.5BAY29FT - På lager:
4988
- En del#:
5492022-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)98FT - På lager:
5141
- En del#:
5492021-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG) - På lager:
4616
- En del#:
5492022-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT - På lager:
5349
- En del#:
5492021-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)49FT - På lager:
5161
- En del#:
5492022-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)65FT - På lager:
5462
- En del#:
5492022-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)6FT - På lager:
5205
- En del#:
5492022-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)19FT - På lager:
4751
- En del#:
5492022-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)10FT - På lager:
5261
- En del#:
5492021-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)10FT - På lager:
5050
- En del#:
5492022-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)16FT - På lager:
5422
- En del#:
5492021-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)65FT - På lager:
5694
- En del#:
5492021-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)33FT - På lager:
5149
- En del#:
5492020-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCD(NG)TO2.5BAY23FT - På lager:
5426
- En del#:
5492021-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)TOFC - På lager:
5134
- En del#:
5492021-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)6FT - På lager:
4448
- En del#:
5492051-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - På lager:
10795
- En del#:
5492021-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD SCDUPLEX(NG)16FT - På lager:
5880
- En del#:
5492022-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)33FT - På lager:
5851

