5492022-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5492022-6 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 5492022-6 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 5492022-6 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 5492022-6 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA SM LDD FC(NG)TOFC(NG)49FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5349 pcs |
| Datablad | 5492022 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | OPTIMATE |
| Retur tab | 55dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 49.2' (15.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic FC/UPC (2) To FC/UPC (2) 49.2' (15.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | FC/UPC (2) |
| 1. konnektor | FC/UPC (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 5349 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 5492022-6 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1-353082-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN HDR 3POS VERT KEY-X 15GOLD - På lager:
27477

