6-6435070-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6-6435070-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6-6435070-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6-6435070-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6-6435070-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4575 pcs |
| Datablad | 6435070 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 45dB |
| Vurderinger | OFNP, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 850.0' (259.1m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.93dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Plenum, Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO To MPO 850.0' (259.1m) |
| Farve - stik | Green |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.31" (7.8mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MPO |
| 1. konnektor | MPO |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 4575 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6-6435070-4 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6-6437131-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 23POS 1.27MM 2" - På lager:
85263
- En del#:
6-6435070-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM 12F OFNP MPO - På lager:
5984
- En del#:
6-6435029-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,24F,OFNP,MPO - På lager:
20
- En del#:
6-6435029-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,24F,OFNP,MPO - På lager:
21
- En del#:
6-6435070-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM 12F OFNP MPO - På lager:
4387
- En del#:
6-6435070-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - På lager:
5394
- En del#:
6-6435070-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - På lager:
5203
- En del#:
6-6437132-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 7POS 1.27MM 3" - På lager:
85539
- En del#:
6-6435070-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - På lager:
68
- En del#:
6-6435029-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,24F,OFNP,MPO - På lager:
18
- En del#:
6-6435029-5 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A 50.125 24FIB PLE MPO - På lager:
19
- En del#:
6-6435070-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - På lager:
5765
- En del#:
6-6437130-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 1" - På lager:
80581
- En del#:
6-6435029-6 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 50 24F OFNP MPO - På lager:
19
- En del#:
6-6435070-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - På lager:
65
- En del#:
6-6435029-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,24F,OFNP,MPO - På lager:
19
- En del#:
6-6437134-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CABLE FLXSTRP 4POS 2.54MM 0.5" - På lager:
136872
- En del#:
6-6437020-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
FSKT IDC S 16 30AU - På lager:
5212
- En del#:
6-6435070-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - På lager:
4890
- En del#:
6-6435070-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - På lager:
5861

