6278033-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6278033-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6278033-9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6278033-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A MT-RJ/MT-RJ SM |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.401 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6278033-9 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A MT-RJ/MT-RJ SM |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2110 pcs |
| Datablad | 6278033 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 29.5' (9.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.51dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 50/125 29.5' (9.0m) |
| Farve - stik | Beige, Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 2110 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6278033-9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
62781-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MAG TERM 18-22AWG POKE-IN - På lager:
817857
- En del#:
6278032-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
3038
- En del#:
6278032-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
2613
- En del#:
6278033-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 1.8TZ,SM, MT-RJ/MT-RJ,2M1 - På lager:
2768
- En del#:
6278082-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - På lager:
10375
- En del#:
6278050-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC DUPLEX - På lager:
4874
- En del#:
6278033-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - På lager:
2575
- En del#:
62781-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MAG TERM 18-22AWG POKE-IN - På lager:
689386
- En del#:
62781-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MAG TERM 18-22AWG POKE-IN - På lager:
572775
- En del#:
6278033-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - På lager:
2587
- En del#:
6278126-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
SC DUPLEX/MT-RJ 3M1 C/A - På lager:
2000
- En del#:
6278033-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - På lager:
2465
- En del#:
6278032-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
2681
- En del#:
6278050-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC DUPLEX - På lager:
11079
- En del#:
6278032-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
2341
- En del#:
6278051-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST DUPLEX - På lager:
4909
- En del#:
6278110121 - producenter:
Fair-Rite Products Corp. - Beskrivelse:
78 RM CORE SET - På lager:
465504
- En del#:
6278033-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - På lager:
3135
- En del#:
6278050-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC DUPLEX - På lager:
10548
- En del#:
6278032-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
2199

