6278881-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6278881-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6278881-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6278881-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.547 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | 6278881-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2508 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ Secure |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 2508 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6278881-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6278879-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - På lager:
1956
- En del#:
6278878-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - På lager:
2129
- En del#:
6278884-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1797
- En del#:
6278883-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - På lager:
1937
- En del#:
6278878-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - På lager:
1910
- En del#:
6278881-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - På lager:
1993
- En del#:
6278884-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1974
- En del#:
6278883-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - På lager:
1972
- En del#:
6278880-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - På lager:
2505
- En del#:
6278878-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - På lager:
2676
- En del#:
6278880-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - På lager:
2043
- En del#:
6278879-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 - På lager:
2430
- En del#:
6278884-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
2020
- En del#:
6278883-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - På lager:
1782
- En del#:
6278879-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - På lager:
1874
- En del#:
6278879-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - På lager:
2062
- En del#:
6278881-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - På lager:
1597
- En del#:
6278881-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - På lager:
1863
- En del#:
6278880-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - På lager:
1594
- En del#:
6278883-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - På lager:
2111

