6278898-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6278898-7 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6278898-7 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6278898-7 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.734 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6278898-7 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1529 pcs |
| Datablad | 6278898 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 23.0' (7.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.51dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Farve - stik | Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ Secure |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1529 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6278898-7 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6278895-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 1M1 - På lager:
1611
- En del#:
6278900-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 3M1 - På lager:
2132
- En del#:
6278896-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
1813
- En del#:
6278899-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
1660
- En del#:
6278895-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ - På lager:
1494
- En del#:
6278896-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
1725
- En del#:
6278900-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - På lager:
2213
- En del#:
6278897-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 1M1 - På lager:
1883
- En del#:
6278895-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 7M1 - På lager:
1815
- En del#:
62789-671111CLF - producenter:
Amphenol FCI - Beskrivelse:
CONN BOTTOM 67POS 0.30MM R/A - På lager:
4050
- En del#:
6278899-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
2037
- En del#:
6278898-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - På lager:
1895
- En del#:
6278897-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 2M1 - På lager:
2084
- En del#:
6278901-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - På lager:
2233
- En del#:
6278897-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5 OFNR SC DUP-MTRJ - På lager:
1512
- En del#:
6278900-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 8M1 - På lager:
1542
- En del#:
6278900-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - På lager:
1609
- En del#:
6278898-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 2M1 - På lager:
2331
- En del#:
62789-671111ALF - producenter:
Amphenol FCI - Beskrivelse:
CONN FFC BOTTOM 67POS 0.30MM R/A - På lager:
5394
- En del#:
6278899-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
2144

