6374110-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6374110-3 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6374110-3 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6374110-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSY LC-LC SIMPLEX SM 3M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.241 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6374110-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CABLE ASSY LC-LC SIMPLEX SM 3M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3873 pcs |
| Datablad | 6374110 Drawing |
| Produktfoto | 6374110-3.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Andre navne | A36334 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 9.8' (3.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To LC 9.8' (3.0m) |
| Farve - stik | White |
| Farve - Kabel | White |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 3873 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6374110-3 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6374110-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 2METER - På lager:
4606
- En del#:
6374223-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX - På lager:
5312
- En del#:
6374110-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 1METER - På lager:
5314
- En del#:
6374109-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 5M - På lager:
2784
- En del#:
6374109-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 1.63M - På lager:
5201
- En del#:
6374110-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 2.65 - På lager:
4961
- En del#:
6374150-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
EYELET SHRINK TUBE ASSY LC CONN - På lager:
155545
- En del#:
6374109-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 1.4M - På lager:
5266
- En del#:
6374110-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 1METER - På lager:
4384
- En del#:
6374110-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 5METER - På lager:
4829
- En del#:
6374109-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 3M - På lager:
2386
- En del#:
6374110-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 1METER - På lager:
5638
- En del#:
6374109-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 0.34M - På lager:
6936
- En del#:
6374110-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 4METER - På lager:
4488
- En del#:
6374208-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
STRAIN RELIEF FOR MT/RJ JACK - På lager:
46739
- En del#:
6374110-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A SM, LC TO LC 1METER - På lager:
3984
- En del#:
6374207-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 24-PLEX - På lager:
163
- En del#:
6374109-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 0.47M - På lager:
4402
- En del#:
6374109-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 2M - På lager:
2767
- En del#:
6374109-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 4M - På lager:
3517
