6374610-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6374610-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6374610-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6374610-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 900BUF SM LC TO SC 1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 15 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $5.14 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6374610-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 900BUF SM LC TO SC 1 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 7131 pcs |
| Datablad | 6374610 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 55dB |
| Vurderinger | PVDF |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Low Smoke |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To SC 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | White |
| Farve - Kabel | White |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.03" (0.9mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 7131 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6374610-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6374610-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 900BUF SM LC TO LC 15 - På lager:
6432
- En del#:
6374610-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 900BUF SM LC TO SC 2 - På lager:
7097
- En del#:
6374448-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - På lager:
363
- En del#:
6374448-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - På lager:
474
- En del#:
6374611-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM SM LC-SC 4M1 - På lager:
6396
- En del#:
6374537-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 1 - På lager:
1348
- En del#:
6374611-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM SM LC-SC 2M1 - På lager:
6811
- En del#:
6374518-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 1M1 - På lager:
4545
- En del#:
6374610-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 900BUF SM LC TO SC 5 - På lager:
6697
- En del#:
6374537-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX .5 - På lager:
1406
- En del#:
6374537-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 2 - På lager:
707
- En del#:
6374610-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 900BUF SM LC TO SC .068 - På lager:
6415
- En del#:
6374610-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 900BUF SM LC TO SC 4 - På lager:
5773
- En del#:
6374493-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
ASSY, MPX, 1X2 VERTICAL - På lager:
5198
- En del#:
63746-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MAG TERM 23-27AWG QC 0.110 - På lager:
470867
- En del#:
6374611-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM SM LC-SC 3M1 - På lager:
7674
- En del#:
6374518-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 3M1 - På lager:
5032
- En del#:
6374610-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 900BUF SM LC TO SC 3 - På lager:
6219
- En del#:
6374518-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 2M1 - På lager:
5795
- En del#:
6374611-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM SM LC-SC 1M1 - På lager:
7875

