6374615-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6374615-8 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6374615-8 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6374615-8 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A LC-SC DUP 62.5/125, 8M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.216 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | 6374615-8 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A LC-SC DUP 62.5/125, 8M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2320 pcs |
| Produktfoto | 6374615-8.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | PVDF |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 26.2' (8.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Low Smoke, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 62.5/125 26.2' (8.0m) |
| Farve - stik | White |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 2320 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6374615-8 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6374613-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 7M - På lager:
2445
- En del#:
6374615-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 4M - På lager:
2311
- En del#:
6374645-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 6M1 - På lager:
2043
- En del#:
6374645-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 1M1 - På lager:
2036
- En del#:
6374614-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 2M - På lager:
4486
- En del#:
6374615-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 7M - På lager:
2136
- En del#:
6374613-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 4M - På lager:
2082
- En del#:
6374646-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
2441
- En del#:
6374615-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 6M - På lager:
2235
- En del#:
6374615-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 62.5/125, 9M - På lager:
1949
- En del#:
6374614-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 4M - På lager:
4266
- En del#:
6374645-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 7M1 - På lager:
1910
- En del#:
6374645-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 3M1 - På lager:
1771
- En del#:
6374645-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 8M1 - På lager:
1759
- En del#:
6374614-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 1M - På lager:
5190
- En del#:
6374613-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 8M - På lager:
1929
- En del#:
6374614-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 2.0MM 62.5/125 LC-SC 5M - På lager:
4108
- En del#:
6374645-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 9M1 - På lager:
1911
- En del#:
6374645-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 5M1 - På lager:
2135
- En del#:
6374645-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 4M1 - På lager:
2029
