6374656-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6374656-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6374656-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6374656-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A LC TO LC MM 2.0MM 1M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.297 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6374656-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A LC TO LC MM 2.0MM 1M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3127 pcs |
| Datablad | 6374656 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | PVDF |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Low Smoke |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To LC 50/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Beige, White |
| Farve - Kabel | White |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 3127 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6374656-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6374658-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 101M - På lager:
472
- En del#:
6374647-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 6M1 - På lager:
1998
- En del#:
6374647-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 3M1 - På lager:
2368
- En del#:
6374656-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 5M - På lager:
2372
- En del#:
6374658-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 4M - På lager:
2310
- En del#:
6374658-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 16.3M - På lager:
1813
- En del#:
6374647-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 9M1 - På lager:
2309
- En del#:
6374646-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
1799
- En del#:
6374656-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 4M - På lager:
2487
- En del#:
6374646-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
2085
- En del#:
6374647-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 4M1 - På lager:
2529
- En del#:
6374658-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 50.5M - På lager:
819
- En del#:
6374647-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 5M1 - På lager:
2394
- En del#:
6374647-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 8M1 - På lager:
1926
- En del#:
6374658-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 25.3M - På lager:
1310
- En del#:
6374646-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - På lager:
2320
- En del#:
6374659-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 1M1 - På lager:
3714
- En del#:
6374656-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 2M - På lager:
3295
- En del#:
6374647-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 1M1 - På lager:
2494
- En del#:
6374656-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 3M - På lager:
3285

