6435024-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6435024-6 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6435024-6 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6435024-6 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 62.5125 12FIB PLE MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $260.309 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6435024-6 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 62.5125 12FIB PLE MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 117 pcs |
| Datablad | 6435024 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 59.0' (18.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.78dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Plenum, Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 59.0' (18.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Trunk |
| Kabeldiameter | 0.24" (6.2mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MPO |
| 1. konnektor | MPO |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 117 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6435024-6 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6435024-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - På lager:
159
- En del#:
6435-0-05-15-00-00-03-0 - producenter:
Mill-Max - Beskrivelse:
CONN PC PIN 0.018DIA GOLD - På lager:
797570
- En del#:
6435025-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
100
- En del#:
6435024-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - På lager:
169
- En del#:
6435025-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - På lager:
92
- En del#:
6435025-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
86
- En del#:
643498-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
06P MTA100 CONN ASSY 22AWG - På lager:
77124
- En del#:
643498-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT 7POS 22AWG MTA-100 - På lager:
74039
- En del#:
6435025-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - På lager:
110
- En del#:
6435-0-05-80-00-00-03-0 - producenter:
Mill-Max - Beskrivelse:
CONN PC PIN - På lager:
127047
- En del#:
6435025-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
80
- En del#:
6435025-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
88
- En del#:
6435 SL001 - producenter:
Alpha Wire - Beskrivelse:
MULTI-PAIR 6COND 22AWG 1000' - På lager:
5773
- En del#:
6435024-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - På lager:
133
- En del#:
6435 SL002 - producenter:
Alpha Wire - Beskrivelse:
MULTI-PAIR 6COND 22AWG SHLD 500' - På lager:
5171
- En del#:
6435025-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
82
- En del#:
6435024-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - På lager:
145
- En del#:
6435025-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - På lager:
76
- En del#:
6435024-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - På lager:
112
- En del#:
643499-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
02P MTA100 CONN HSG CE LCK BLK - På lager:
266338

