6435092-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6435092-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6435092-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6435092-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $48.143 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6435092-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 617 pcs |
| Datablad | 6435092 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 13.1' (4.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 62.5/125 13.1' (4.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.07" (1.8mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 617 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6435092-4 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6435092-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - På lager:
831
- En del#:
6435062-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - På lager:
5336
- En del#:
6435092-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - På lager:
866
- En del#:
6435096-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO MT-RJ LAUNCH LEAD - På lager:
857
- En del#:
6435062-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - På lager:
4154
- En del#:
6435067-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT MPO-ST 12-PLEX - På lager:
309
- En del#:
6435094-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - På lager:
554
- En del#:
6435062-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - På lager:
5495
- En del#:
6435096-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO MT-RJ LAUNCH LEAD - På lager:
598
- En del#:
6435094-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - På lager:
749
- En del#:
6435092-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - På lager:
707
- En del#:
6435092-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - På lager:
766
- En del#:
6435094-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - På lager:
837
- En del#:
6435070-9 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - På lager:
140
- En del#:
6435094-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - På lager:
681
- En del#:
6435094-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO ST LAUNCH LEAD - På lager:
892
- En del#:
6435062-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - På lager:
4392
- En del#:
6435062-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 50/125 SC DUP SC DUP - På lager:
4438
- En del#:
6435092-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO SC SIMPLEX LLEAD - På lager:
576
- En del#:
6435096-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ TO MT-RJ LAUNCH LEAD - På lager:
894

