6754272-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6754272-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6754272-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6754272-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $276.579 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6754272-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 109 pcs |
| Datablad | Secure Fiber Optic Catalog |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 40.0' (12.2m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.77dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Plenum, Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MPO Secure To MPO Secure 62.5/125 40.0' (12.2m) |
| Farve - stik | Yellow |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.30" (7.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MPO Secure |
| 1. konnektor | MPO Secure |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 109 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6754272-4 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
5022-274F - producenter:
API Delevan - Beskrivelse:
FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD - På lager:
19950

