6828151-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6828151-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 6828151-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 6828151-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.356 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 6828151-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1986 pcs |
| Datablad | 6828151 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 13.1' (4.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.51dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 13.1' (4.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 1986 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 6828151-4 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
6828247-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,MTRJ-SC - På lager:
1947
- En del#:
6828245-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - På lager:
1939
- En del#:
6828151-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - På lager:
1865
- En del#:
6828100-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX - På lager:
7096
- En del#:
6828129-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER LC PLUG DUPLX - På lager:
4462
- En del#:
6828095-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER LC PLUG SMPLX - På lager:
6738
- En del#:
6828095-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER LC PLUG SMPLX - På lager:
7801
- En del#:
6828245-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - På lager:
2399
- En del#:
6828100-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX - På lager:
6439
- En del#:
6828151-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - På lager:
1877
- En del#:
6828129-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER LC PLUG DUPLX - På lager:
5912
- En del#:
6828245-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - På lager:
2135
- En del#:
6828099-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX - På lager:
8164
- En del#:
6828099-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX - På lager:
6620
- En del#:
6828245-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - På lager:
2065
- En del#:
6828245-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - På lager:
2197
- En del#:
6828130-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER LC PLUG DUPLX - På lager:
5498
- En del#:
6828247-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,SM,MTRJ-SC - På lager:
2023
- En del#:
6828130-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN FIBER LC PLUG DUPLX - På lager:
4150
- En del#:
6828151-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - På lager:
1814

