9-5492249-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 9-5492249-8 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 9-5492249-8 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 9-5492249-8 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5/125UM LDD SC(NG) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 9-5492249-8 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | CA 62.5/125UM LDD SC(NG) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4067 pcs |
| Datablad | 5492249 |
| Produktfoto | 9-5492249-8.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | OPTIMATE |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 328.1' (100.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.65dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 328.1' (100.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 4067 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 9-5492249-8 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
9-539496-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
INSERTION FINGER, COMPL. - På lager:
44
- En del#:
9-534998-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
80 MODIV VRT DR CE 100/125 - På lager:
10873
- En del#:
9-5503959-4 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 91.4M - På lager:
4548
- En del#:
9-55556-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
TERM SCREW 6-32 10 PIN PCB - På lager:
30445
- En del#:
9-5504970-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - På lager:
4014
- En del#:
9-52937-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #10 BLU - På lager:
139880
- En del#:
9-5503959-5 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 182.9M - På lager:
5782
- En del#:
9-5504970-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UMLDS SC(NG)SC(NG) - På lager:
4837
- En del#:
9-5492187-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - På lager:
593
- En del#:
9-531224-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - På lager:
112212
- En del#:
9-5503959-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 365.8M - På lager:
5480
- En del#:
9-5503959-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 274.3M - På lager:
4572
- En del#:
9-5503959-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDD OM CER 100M - På lager:
4997
- En del#:
9-52956-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #8 BLU - På lager:
54666
- En del#:
9-539904-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONVERSION KIT 1.2X0.6 - På lager:
3
- En del#:
9-5492191-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC 200M - På lager:
428
- En del#:
9-5503959-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A,62.5/125UM LDD OM CER 457.2M - På lager:
5131
- En del#:
9-52935-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #6 BLU - På lager:
143780
- En del#:
9-5492191-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA SM LDS SCAPC-SC 61M - På lager:
1007
- En del#:
9-5492249-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) - På lager:
4901
