9-5503959-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 9-5503959-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 9-5503959-4 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 9-5503959-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A,62.5/125UM LDD OM CER 91.4M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 9-5503959-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A,62.5/125UM LDD OM CER 91.4M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4548 pcs |
| Datablad | 5503959 |
| Produktfoto | 9-5503959-4.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | OPTIMATE |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 300.0' (91.4m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.64dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Plenum, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 300.0' (91.4m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 4548 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 9-5503959-4 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
ESW-114-39-G-D - producenter:
Samtec, Inc. - Beskrivelse:
ELEVATED SOCKET STRIPS - På lager:
17780
