9-6278901-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 9-6278901-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 9-6278901-1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 9-6278901-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.74 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 9-6278901-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beskrivelse | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2089 pcs |
| Datablad | 6278901 |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNP |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 0.98' (300mm) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Plenum, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 62.5/125 0.98' (300mm) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.14" (3.6mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ Secure |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Agastat Relays / TE Connectivity serie elektroniske komponenter. Vi har 2089 stykker Agastat Relays / TE Connectivity 9-6278901-1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
9-6374659-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 300M - På lager:
206
- En del#:
9-6278896-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
309
- En del#:
9-6374659-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 100M - På lager:
628
- En del#:
9-6278032-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - På lager:
3448
- En del#:
9-6374659-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 1.6MM 27M1 - På lager:
1253
- En del#:
9-6278900-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - På lager:
2046
- En del#:
9-6278896-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
416
- En del#:
9-6278128-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
MT-RJ/MT-RJ 550M1 C/A - På lager:
105
- En del#:
9-6374613-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 101M - På lager:
481
- En del#:
9-6374659-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 1.6MM 36M1 - På lager:
1063
- En del#:
9-6278899-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-ST - På lager:
2406
- En del#:
9-6278898-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - På lager:
2099
- En del#:
9-6374659-7 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 0.5M - På lager:
4127
- En del#:
9-6318491-6 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
.5FHP08H,220,S,GIG,08/SN,HT,NSYE - På lager:
3651
- En del#:
9-6278900-3 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 93M1 - På lager:
394
- En del#:
9-6278900-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - På lager:
340
- En del#:
9-6374615-9 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM - På lager:
172
- En del#:
9-6374615-8 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM - På lager:
410
- En del#:
9-638254-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
16P 040 VERT HYBRID CAP ASSY - På lager:
27574
- En del#:
9-6278896-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,62.5,MTRJ-SC - På lager:
324

