HFBR-RLS010
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb HFBR-RLS010 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb HFBR-RLS010 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | HFBR-RLS010 |
|---|---|
| Fabrikant | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Beskrivelse | CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | HFBR-RLS010 |
|---|---|
| Fabrikant | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Beskrivelse | CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4717 pcs |
| Datablad | HFBR-Rxxyyy/Exxyyy Series |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | POF |
| Serie | HFBR |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Polyethylene (PE) |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To LC 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.09" (2.2mm) |
| Bend Radius | 35mm |
| 2. Connector | LC |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Avago Technologies (Broadcom Limited) serie elektroniske komponenter. Vi har 4717 stykker Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-RLS010 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
HFBR-RMD005Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL CONN DUPLEX 5M - På lager:
10015
- En del#:
HFBR-RMD002 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 2M - På lager:
6000
- En del#:
HFBR-PUD100 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK DUPLEX UNCONN 100M - På lager:
5103
- En del#:
HFBR-PUS500Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF GY SIMPLEX UNCONN 500M - På lager:
162
- En del#:
HFBR-RLS001 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 1M - På lager:
4729
- En del#:
HFBR-RLS001Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LATCH SIMPLEX 1M - På lager:
32199
- En del#:
HFBR-RMD010 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M - På lager:
4087
- En del#:
HFBR-RMD005 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 5M - På lager:
4312
- En del#:
HFBR-PUD500 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF GRY DUPLEX UNCONN 500M - På lager:
5578
- En del#:
HFBR-PUD500Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF GRY DUPLEX UNCONN 500M - På lager:
89
- En del#:
HFBR-RMD003Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 3M - På lager:
9047
- En del#:
HFBR-PUD100Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK DUPLEX UNCONN 100M - På lager:
367
- En del#:
HFBR-RLS010Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 10M - På lager:
13514
- En del#:
HFBR-QUS500 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF GY SIMPLEX UNCONN 500M - På lager:
4440
- En del#:
HFBR-QUS500Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF GY SIMPLEX UNCONN 500M - På lager:
125
- En del#:
HFBR-RMD001 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 1M - På lager:
4393
- En del#:
HFBR-PUS500 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF GY SIMPLEX UNCONN 500M - På lager:
5368
- En del#:
HFBR-RMD001Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 1M - På lager:
15650
- En del#:
HFBR-RMD002Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 2M - På lager:
12173
- En del#:
HFBR-RMD003 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 3M - På lager:
4377

