HFBR-RTD010
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb HFBR-RTD010 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb HFBR-RTD010 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | HFBR-RTD010 |
|---|---|
| Fabrikant | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Beskrivelse | CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | HFBR-RTD010 |
|---|---|
| Fabrikant | Avago Technologies (Broadcom Limited) |
| Beskrivelse | CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4278 pcs |
| Datablad | HFBR-Rxxyyy/Exxyyy Series |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | POF |
| Serie | HFBR |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Polyethylene (PE) |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.09" (2.2mm) |
| Bend Radius | 35mm |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Avago Technologies (Broadcom Limited) serie elektroniske komponenter. Vi har 4278 stykker Avago Technologies (Broadcom Limited) HFBR-RTD010 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
HFBR-RSD001Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF - På lager:
8950
- En del#:
HFBR-RSD005Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
FIBER OPTIC TRANSCEIVER - På lager:
6752
- En del#:
HFBR-RNS005 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 5M - På lager:
5945
- En del#:
HFBR-RTD001Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 1M - På lager:
12799
- En del#:
HFBR-RNS010 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 10M - På lager:
4935
- En del#:
HFBR-RTD45DZ - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 4.5M - På lager:
9368
- En del#:
HFBR-RTD45D - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 4.5M - På lager:
4490
- En del#:
HFBR-RTD001 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 1M - På lager:
5019
- En del#:
HFBR-RTD010Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 10M - På lager:
6552
- En del#:
HFBR-RUD100 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 100M - På lager:
4485
- En del#:
HFBR-RUS100 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 100M - På lager:
4417
- En del#:
HFBR-RUS100Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL SIMPLEX 100M - På lager:
1557
- En del#:
HFBR-RNS005Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL CONN SIMPLEX 5M - På lager:
19986
- En del#:
HFBR-RUD500Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL DUPLEX 1=500M - På lager:
150
- En del#:
HFBR-RUD100Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL DUPLEX 1=100M - På lager:
699
- En del#:
HFBR-RNS002Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 2M - På lager:
25528
- En del#:
HFBR-RUS500 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 500M - På lager:
5208
- En del#:
HFBR-RUD500 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST DUPLEX 500M - På lager:
5872
- En del#:
HFBR-RNS002 - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
CABLE POF BLK PLAST SIMPLEX 2M - På lager:
4165
- En del#:
HFBR-RNS010Z - producenter:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL CONN SIMPLEX 10M - På lager:
10178

