BB-DFMM-STST-1M
B+B SmartWorx, Inc.
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb BB-DFMM-STST-1M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb BB-DFMM-STST-1M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | BB-DFMM-STST-1M |
|---|---|
| Fabrikant | B+B SmartWorx, Inc. |
| Beskrivelse | MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.435 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | BB-DFMM-STST-1M |
|---|---|
| Fabrikant | B+B SmartWorx, Inc. |
| Beskrivelse | MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5687 pcs |
| Produktfoto | BB-DFMM-STST-1M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Andre navne | DFMM-STST-1M DFMM-STST-1M-ND |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 60°C |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.5dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Black, Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST |
| 1. konnektor | ST |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle B+B SmartWorx, Inc. serie elektroniske komponenter. Vi har 5687 stykker B+B SmartWorx, Inc. BB-DFMM-STST-1M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com

