DFMM-LCLC-2M
B+B SmartWorx, Inc.
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb DFMM-LCLC-2M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb DFMM-LCLC-2M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | DFMM-LCLC-2M |
|---|---|
| Fabrikant | B+B SmartWorx, Inc. |
| Beskrivelse | FIBER CBL DUPLEX MULTIMODE 2M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | DFMM-LCLC-2M |
|---|---|
| Fabrikant | B+B SmartWorx, Inc. |
| Beskrivelse | FIBER CBL DUPLEX MULTIMODE 2M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4550 pcs |
| Datablad | Multi Mode Fiber Optic Patch Cords |
| Produktfoto | DFMM-LCLC-2M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 60°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 6.6' (2.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.5dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To LC 62.5/125 6.6' (2.0m) |
| Farve - stik | White |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle B+B SmartWorx, Inc. serie elektroniske komponenter. Vi har 4550 stykker B+B SmartWorx, Inc. DFMM-LCLC-2M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
DFMB-STSC - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
MULTI-MODE ADAPTER, ST TO SC, ME - På lager:
4415
- En del#:
DFMM-SCLC-5M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - På lager:
2590
- En del#:
DFMB-STST - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
MULTI-MODE COUPLER, ST TO ST, ME - På lager:
4123
- En del#:
DFMM-SCSC-2M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
NETWORKING CABLE FIBER OPTIC 2M - På lager:
4761
- En del#:
DFMM-SCSC-10M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
NETWORKING CABLE FIBER OPTIC 10M - På lager:
4569
- En del#:
DFMM-LCLC-15M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
FIBER CBL DUPLEX MULTIMODE 15M - På lager:
5138
- En del#:
DFMM-SCSC-1M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
NETWORKING CABLE FIBER OPTIC 1M - På lager:
5608
- En del#:
DFMM-LCLC-10M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
FIBER CBL DUPLEX MULTIMODE 10M - På lager:
3071
- En del#:
DFMB-SCSC - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
MULTI-MODE COUPLER, SC TO SC, ME - På lager:
4559
- En del#:
DFMM-LCLC-5M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
FIBER CBL DUPLEX MULTIMODE 5M - På lager:
5176
- En del#:
DFMC-STSC-S - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
SINGLE-MODE ADAPTER, ST TO SC, M - På lager:
4689
- En del#:
DFMM-LCLC-3M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
FIBER CBL DUPLEX MULTIMODE 3M - På lager:
5671
- En del#:
DFMM-SCLC-1M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - På lager:
3138
- En del#:
DFMM-LCLC-1M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, L - På lager:
4699
- En del#:
DFM-2544R00-08 - producenter:
Peerless by Tymphany - Beskrivelse:
TWEETR 8OHM 60W TOP PORT 104.5DB - På lager:
1657
- En del#:
DFMM-SCLC-3M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
NETWORKING CABLE FIBER OPTIC 3M - På lager:
5748
- En del#:
DFMM-SCLC-2M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
NETWORKING CABLE FIBER OPTIC 2M - På lager:
4516
- En del#:
DFMM-LCLC-20M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
FIBER CBL DUPLEX MULTIMODE 20M - På lager:
5969
- En del#:
DFMM-SCLC-10M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
MULTI-MODE DUPLEX FIBER CABLE, S - På lager:
2252
- En del#:
DFMAK104SNMBF228F229K128 - producenter:
Cannon - Beskrivelse:
CONN D-SUB RCPT 104POS R/A CRIMP - På lager:
5685
