DFSM-LCLC-1M
B+B SmartWorx, Inc.
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb DFSM-LCLC-1M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb DFSM-LCLC-1M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | DFSM-LCLC-1M |
|---|---|
| Fabrikant | B+B SmartWorx, Inc. |
| Beskrivelse | SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | DFSM-LCLC-1M |
|---|---|
| Fabrikant | B+B SmartWorx, Inc. |
| Beskrivelse | SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4835 pcs |
| Datablad | DFSM-LCLC-xx Drawing |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 55dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 60°C |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.50dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To LC 9/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle B+B SmartWorx, Inc. serie elektroniske komponenter. Vi har 4835 stykker B+B SmartWorx, Inc. DFSM-LCLC-1M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
DFSM-LCLC-5M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - På lager:
5369
- En del#:
DFSM-SCLC-1M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 1M - På lager:
4500
- En del#:
DFSM-LCLC-10M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - På lager:
1896
- En del#:
DFSM-SCLC-5M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 5M - På lager:
4523
- En del#:
DFSG-30-0002 - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
COMMON MODE CHOKE 6A 1LN TH - På lager:
22933
- En del#:
DFSM-SCSC-10M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - På lager:
4594
- En del#:
DFSM-LCLC-2M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - På lager:
5644
- En del#:
DFSM-SCLC-3M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 3M - På lager:
5773
- En del#:
DFSM-SCLC-2M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 2M - På lager:
6043
- En del#:
DFSM-SCLC-10M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC SC-LC 10M - På lager:
4396
- En del#:
DFSG-33-0001 - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
COMMON MODE CHOKE 5A 1LN TH - På lager:
15812
- En del#:
DFSM-SCSC-1M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - På lager:
5116
- En del#:
DFSM-LCLC-3M - producenter:
B+B SmartWorx, Inc. - Beskrivelse:
SINGLE-MODE DUPLEX FIBER CABLE, - På lager:
4948
- En del#:
DFSG-25-0002 - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
COMMON MODE CHOKE 3A 1LN TH - På lager:
24310
- En del#:
DFSG-25-0001 - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
COMMON MODE CHOKE 2A 1LN TH - På lager:
21376
- En del#:
DFSG-30-0001 - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
COMMON MODE CHOKE 3A 1LN TH - På lager:
23772
- En del#:
DFSG-20-0002 - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
COMMON MODE CHOKE 1.5A 1LN TH - På lager:
20394
- En del#:
DFS25A-A2CAD005000 - producenter:
SICK - Beskrivelse:
ROTARY ENCODR INCREMENT 5000PPR - På lager:
252
- En del#:
DFSG-20-0001 - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
COMMON MODE CHOKE 800MA 1LN TH - På lager:
23157
- En del#:
DFSG-33-0002 - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
COMMON MODE CHOKE 10A 1LN TH - På lager:
18544

