SCLC-SDTP050
Bel
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb SCLC-SDTP050 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb SCLC-SDTP050 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | SCLC-SDTP050 |
|---|---|
| Fabrikant | Bel |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 5M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.057 | $5.624 | $5.047 | $4.903 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $4.326 | $4.038 | $3.951 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | SCLC-SDTP050 |
|---|---|
| Fabrikant | Bel |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 5M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 8820 pcs |
| Datablad | LC,SC,ST Fiber Optic Cable Assembly Drawing |
| Produktfoto | SCLC-SDTP050.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex, OS2 |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1847-1149 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 16.4' (5.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 9/125 16.4' (5.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Bel serie elektroniske komponenter. Vi har 8820 stykker Bel SCLC-SDTP050 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
SCLC-6DTP010 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 1M - På lager:
11800
- En del#:
SCLT3-8BT8 - producenter:
STMicroelectronics - Beskrivelse:
IC SERIAL TERM 8-LINE 38HTSSOP - På lager:
23959
- En del#:
SCLC-6DTP050 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 3M - På lager:
7963
- En del#:
SCLT3-8BT8-TR - producenter:
STMicroelectronics - Beskrivelse:
IC SERIAL TERM 8-LINE 38HTSSOP - På lager:
37243
- En del#:
SCLC-SDTP020 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 2M - På lager:
10549
- En del#:
SCLC-3DTP020 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 2M - På lager:
10233
- En del#:
SCLC-3DTP050 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 5M - På lager:
8761
- En del#:
SCLC-SDTP010 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 1M - På lager:
10377
- En del#:
SCLC-6DTP030 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 5M - På lager:
10535
- En del#:
SCLC-6DTP020 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 2M - På lager:
10943
- En del#:
SCLC-3DTP030 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 3M - På lager:
11001
- En del#:
SCLT3-8BQ7-TR - producenter:
STMicroelectronics - Beskrivelse:
IC CURRENT LIMITER 48QFN - På lager:
89019
- En del#:
SCLC-SDTP030 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 3M - På lager:
8960
- En del#:
SCLC-3DTP010 - producenter:
Bel - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL MULTI SC/LC 1M - På lager:
13380
