307119000
C&K
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 307119000 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 307119000 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 307119000 |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beskrivelse | SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $28.402 | $27.14 | $25.247 | $23.984 | $20.197 | |
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 307119000 |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beskrivelse | SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1577 pcs |
| Datablad | 3 Series Toggle Datasheet |
| Produktfoto | 307119000-001.jpg , 307119000-002.jpg |
| Kategori | Skifter |
| Afslutningsstil | Card Edge/Solder Pad |
| Serie | 3 |
| Sektion Bredde | 0.350" (8.89mm) |
| Læse højt | 0 ~ 9, A ~ F |
| Panel Cutout Dimensioner | - |
| Emballage | Bulk |
| Output kode | Hexadecimal |
| Andre navne | *307119000 307119000-ND CKN5042 |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 65°C |
| Antal sektioner | 1 |
| Monteringstype | Panel Mount, Screw |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Boligmateriale | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Funktioner | - |
| End Caps | Sold Separately |
| Elektrisk liv | 100,000 Cycles |
| Vis tegn - Højde | - |
| Detaljeret beskrivelse | Thumbwheel Switch Hexadecimal 0.1A @ 120VAC/28VDC Panel Mount, Screw |
| Dybde bag flange | 36.68mm |
| Kontakt Rating @ Spænding | 0.1A @ 120VAC/28VDC |
| Kontaktmateriale | Copper Alloy |
| Kontakt Afslut | - |
| Farve | Black |
| Aktuator Type | Thumbwheel |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle C&K serie elektroniske komponenter. Vi har 1577 stykker C&K 307119000 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
3071049 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT - På lager:
7614
- En del#:
3071065 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT - På lager:
4669
- En del#:
307100 - producenter:
American Electrical, Inc. - Beskrivelse:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-22AWG - På lager:
67938
- En del#:
307130-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
LOCATOR - På lager:
1060
- En del#:
3071082 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT - På lager:
4818
- En del#:
307130-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
LOCATOR - På lager:
924
- En del#:
307123-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
HEAD SUB-ASSY - På lager:
33
