KSL0V411 LFTR
C&K
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb KSL0V411 LFTR med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb KSL0V411 LFTR med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | KSL0V411 LFTR |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beskrivelse | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.388 | $0.372 | $0.351 | $0.309 | $0.281 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
| $0.267 | $0.26 | $0.204 | $0.19 | ||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | KSL0V411 LFTR |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beskrivelse | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 127409 pcs |
| Datablad | KSA, KSL Series Tact Datasheet |
| Produktfoto | KSL0V411 LFTR-001.jpg , KSL0V411 LFTR-002.jpg , KSL0V411 LFTR-003.jpg |
| Kategori | Skifter |
| Type attributter | IP60 - Dust Tight |
| Afslutningsstil | PC Pin |
| Forsyningstrøm | - |
| Serie | KSL |
| RoHS Status | Bulk |
| Release Force | - |
| Relæ Type | - |
| Output kode | Side Actuated |
| Andre navne | *KSL0V411 LFTR CKN10749 KSL0V411 LFTR-ND Y33R41139FP LFT Y33R41139FP LFT-ND Y33R41139FPLFT |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 90°C |
| Monteringstype | Through Hole, Right Angle |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer | KSL0V411 LFTR |
| Belysningsspænding (Nominel) | Non-Illuminated |
| Belysning | Standard |
| Sikringstype | - |
| Væsketype | 0.05A @ 32VDC |
| Funktioner | - |
| Udvidet beskrivelse | Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle |
| Beskrivelse | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V |
| Count Rate | SPST-NO |
| Kontakt Timing | Off-Mom |
| Backing, Carrier | 8.00mm x 8.00mm |
| Aktuator Style / Size | 300gf |
| Aktuatororientering | 11.10mm |
| Aktuator længde, højre vinkel | - |
| Aktuator Farve | - |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle C&K serie elektroniske komponenter. Vi har 127409 stykker C&K KSL0V411 LFTR på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
KSL0V411LFTR - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - På lager:
122813
- En del#:
KSL0V431LFT - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - På lager:
89530
- En del#:
KSL0V331LFT - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - På lager:
115812
- En del#:
KSL0V311LFT - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - På lager:
133635
- En del#:
KSL0V531LFT - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - På lager:
138728
- En del#:
KSL0V531 LFTR - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - På lager:
118960
- En del#:
KSL0V311 LFTR - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - På lager:
125856
- En del#:
KSL0V431 LFTR - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - På lager:
63240
- En del#:
KSL0V331 LFTR - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.01A 32V - På lager:
100925
- En del#:
KSL0V511 LFTR - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - På lager:
94635
- En del#:
KSL0V511LFT - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V - På lager:
163665
