QS1 KQS1 BK N C
C&K
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb QS1 KQS1 BK N C med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb QS1 KQS1 BK N C med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beskrivelse | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.834 | $14.294 | $13.695 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.839 | $12.411 | $11.726 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beskrivelse | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3144 pcs |
| Datablad | QS, RS Switch Modules Datasheet |
| Produktfoto | QS1 KQS1 BK N C.jpg |
| Kategori | Skifter |
| Spændingsvurdering - DC | 30V |
| Spænding - Supply | - |
| Type | Navigation Switch, 2 - Axis |
| Afslutningsstil | Card Edge |
| Skiftfunktion | 4-Way Directional |
| Serie | QS |
| Panel Cutout Dimensioner | - |
| Produktion | Digital (Mechanical Switch) |
| Andre navne | *QS1 K*QS1 BK N C *QS1 KQS1 BK N C 840300-0501 CKN9538 QS1KQS1BKNC |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 85°C |
| Operating Force | - |
| Monteringstype | Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mekanisk liv | 1,000,000 Cycles |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Funktioner, Ekstra | - |
| Funktioner | - |
| Elektrisk liv | 1,000,000 Cycles |
| Detaljeret beskrivelse | Navigation Switch, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output |
| Nuværende vurdering | 100mA (DC) |
| Kontaktmateriale | - |
| Kontakt Afslut | - |
| Aktuator Type | Rocker |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle C&K serie elektroniske komponenter. Vi har 3144 stykker C&K QS1 KQS1 BK N C på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
QS10.241-A1 - producenter:
PULS, LP - Beskrivelse:
AC/DC CONVERTER 24V 240W - På lager:
174
- En del#:
QS101XXB24 - producenter:
APEM Inc. - Beskrivelse:
INDICATOR 10MM FIXED BL 24V SLDR - På lager:
32180
- En del#:
QS101XXHG110 - producenter:
APEM Inc. - Beskrivelse:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 110V - På lager:
36916
- En del#:
QS10.481-D1 - producenter:
PULS - Beskrivelse:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - På lager:
191
- En del#:
QS10.121-A1 - producenter:
PULS - Beskrivelse:
DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A - På lager:
158
- En del#:
QS101XXB12 - producenter:
APEM Inc. - Beskrivelse:
INDICATOR 10MM FIXED BL 12V SLDR - På lager:
31827
- En del#:
QS10.241-C1 - producenter:
PULS - Beskrivelse:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - På lager:
223
- En del#:
QS10.241-D1 - producenter:
PULS - Beskrivelse:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - På lager:
274
- En del#:
QS101XXHB220 - producenter:
APEM Inc. - Beskrivelse:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 220V - På lager:
23818
- En del#:
QS101XXHG220 - producenter:
APEM Inc. - Beskrivelse:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 220V - På lager:
44988
- En del#:
QS101XXHB110 - producenter:
APEM Inc. - Beskrivelse:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 110V - På lager:
25089
- En del#:
QS101XXG24 - producenter:
APEM Inc. - Beskrivelse:
INDICATOR 10MM FIXED GR 24V SLDR - På lager:
49465
- En del#:
QS101XXG12 - producenter:
APEM Inc. - Beskrivelse:
INDICATOR 10MM FIXED GR 12V SLDR - På lager:
48368
- En del#:
QS10.481-A1 - producenter:
PULS - Beskrivelse:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - På lager:
167
