911M-2-1-00300
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 911M-2-1-00300 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 911M-2-1-00300 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 911M-2-1-00300 |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.286 | $6.765 | $6.072 | $5.898 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $5.204 | $4.857 | $4.753 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 911M-2-1-00300 |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 6453 pcs |
| Datablad | 911M-2-1-0yyyy Drawing~ |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex, OM1 |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1175-1936 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 9.8' (3.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 62.5/125 9.8' (3.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 6453 stykker CNC Tech 911M-2-1-00300 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
9119MX 0101000 - producenter:
Belden - Beskrivelse:
COAX 75 OHM RG6 18AWG MSGR - På lager:
297
- En del#:
911M-2-1-01500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - På lager:
2963
- En del#:
911M-2-1-01000 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - På lager:
4645
- En del#:
911997 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG - På lager:
7217
- En del#:
911M-2-1-00500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - På lager:
7363
- En del#:
911998 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG - På lager:
4560
- En del#:
911999 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG - På lager:
7882
- En del#:
911M-2-1-00300-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - På lager:
6695
- En del#:
911M-2-1-00100 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 1M - På lager:
9331
- En del#:
911M-2-1-01500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - På lager:
4867
- En del#:
9119M 0081000 - producenter:
Belden - Beskrivelse:
COAX 75 OHM RG6 18AWG MSGR - På lager:
341
- En del#:
911M-2-1-00200-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - På lager:
7180
- En del#:
911M-2-1-00100-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 1M - På lager:
6965
- En del#:
911M-2-1-00700-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - På lager:
4967
- En del#:
911M-2-1-02000 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - På lager:
3622
- En del#:
911M-2-1-01000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - På lager:
4323
- En del#:
911M-2-1-00700 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - På lager:
5524
- En del#:
911M-2-1-00200 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - På lager:
7324
- En del#:
9119M 0101000 - producenter:
Belden - Beskrivelse:
COAX 75 OHM RG6 18AWG MSGR - På lager:
376
- En del#:
911M-2-1-00500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - På lager:
6017

