911M-2-3-01000-PL
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 911M-2-3-01000-PL med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 911M-2-3-01000-PL med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 911M-2-3-01000-PL |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.428 | $11.218 | $10.747 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.076 | $9.74 | $9.202 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 911M-2-3-01000-PL |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4279 pcs |
| Datablad | 911M-2-3-0yyyy-PL Drawing~ |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex, OM3 |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP |
| Andre navne | 1175-1994 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 4279 stykker CNC Tech 911M-2-3-01000-PL på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
TVP00DZ-17-73PA-P3AD - producenter:
Amphenol Aerospace Operations - Beskrivelse:
CONN RCPT MALE 73POS GOLD SOLDER - På lager:
5859

