911M-2-3-01500-G
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 911M-2-3-01500-G med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 911M-2-3-01500-G med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 911M-2-3-01500-G |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.671 | $12.34 | $11.822 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $11.084 | $10.714 | $10.123 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 911M-2-3-01500-G |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3793 pcs |
| Datablad | 911M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex, OM3 |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1175-1896 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 49.2' (15.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 49.2' (15.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 3793 stykker CNC Tech 911M-2-3-01500-G på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
911M-2-3-02500-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - På lager:
2597
- En del#:
911M-2-3-00200-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - På lager:
7442
- En del#:
911M-2-3-00500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - På lager:
4903
- En del#:
911M-2-3-02000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - På lager:
2064
- En del#:
911M-2-3-02500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - På lager:
1945
- En del#:
911S-2-5-00300 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - På lager:
6366
- En del#:
911S-2-5-00100-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - På lager:
8585
- En del#:
911M-2-3-00700-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - På lager:
4469
- En del#:
911M-2-3-00300-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - På lager:
6029
- En del#:
911M-2-3-00200-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 2M - På lager:
7956
- En del#:
911S-2-5-00200-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - På lager:
6308
- En del#:
911M-2-3-00300-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 3M - På lager:
8039
- En del#:
911M-2-3-02000-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - På lager:
2636
- En del#:
911S-2-5-00200 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - På lager:
8154
- En del#:
911M-2-3-01000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - På lager:
4279
- En del#:
911S-2-5-00100 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - På lager:
8118
- En del#:
911M-2-3-00500-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 5M - På lager:
5740
- En del#:
911M-2-3-00700-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 7M - På lager:
5137
- En del#:
911M-2-3-01500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 15M - På lager:
2920
- En del#:
911M-2-3-01000-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 10M - På lager:
4106

