911S-2-5-02500
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 911S-2-5-02500 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 911S-2-5-02500 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 911S-2-5-02500 |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 25M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.989 | $11.725 | $11.233 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.531 | $10.18 | $9.619 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 911S-2-5-02500 |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 25M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4058 pcs |
| Datablad | 911S-2-5-0yyyy Drawing~ |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 50dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1175-1943 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 82.0' (25.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 9/125 82.0' (25.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 4058 stykker CNC Tech 911S-2-5-02500 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
911M-2-3-02000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 20M - På lager:
2064
- En del#:
911S-2-5-00200-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - På lager:
6308
- En del#:
911S-2-5-00500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 5M - På lager:
6440
- En del#:
911M-2-3-02500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - På lager:
1945
- En del#:
911S-2-5-02500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 25M - På lager:
2972
- En del#:
911S-2-5-00100 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - På lager:
8118
- En del#:
911S-2-5-00700 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 7M - På lager:
6430
- En del#:
911M-2-3-02500-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC MULTI 25M - På lager:
2597
- En del#:
911S-2-5-00200 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - På lager:
8154
- En del#:
911S-2-5-01000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 10M - På lager:
4125
- En del#:
911S-2-5-01500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M - På lager:
5182
- En del#:
911S-2-5-00300 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - På lager:
6366
- En del#:
911S-2-5-00500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 5M - På lager:
7500
- En del#:
911S-2-5-02000 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 20M - På lager:
4125
- En del#:
911S-2-5-00700-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 7M - På lager:
4672
- En del#:
911S-2-5-02000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 20M - På lager:
2727
- En del#:
911S-2-5-00100-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - På lager:
8585
- En del#:
911S-2-5-01500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M - På lager:
3142
- En del#:
911S-2-5-00300-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 3M - På lager:
7888
- En del#:
911S-2-5-01000 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 10M - På lager:
5661

