912M-2-3-01000-PL
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 912M-2-3-01000-PL med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 912M-2-3-01000-PL med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 912M-2-3-01000-PL |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.369 | $11.164 | $10.696 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.028 | $9.693 | $9.159 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 912M-2-3-01000-PL |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 10M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4252 pcs |
| Datablad | 912M-2-3-0yyyy-PL Drawing~ |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex, OM3 |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNP |
| Andre navne | 1175-2003 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 4252 stykker CNC Tech 912M-2-3-01000-PL på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
912M-2-3-02500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 25M - På lager:
1954
- En del#:
912M-2-3-00300-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 3M - På lager:
6818
- En del#:
912M-2-3-00700-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 7M - På lager:
5182
- En del#:
912M-2-3-00500-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 5M - På lager:
6789
- En del#:
912M-2-3-00200-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 2M - På lager:
7504
- En del#:
912S-2-5-00200 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC SINGLE 2M - På lager:
7431
- En del#:
912M-2-3-00100-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 1M - På lager:
9939
- En del#:
912M-2-3-02000-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 20M - På lager:
3023
- En del#:
912S-2-5-00100 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC SINGLE 1M - På lager:
7843
- En del#:
912M-2-3-01500-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 1M - På lager:
3994
- En del#:
912M-2-3-00200-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 2M - På lager:
7224
- En del#:
912S-2-5-00200-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 2M - På lager:
8323
- En del#:
912M-2-3-02000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 20M - På lager:
2112
- En del#:
912S-2-5-00100-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M - På lager:
7744
- En del#:
912M-2-3-00300-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 3M - På lager:
8167
- En del#:
912M-2-3-01500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 15M - På lager:
2607
- En del#:
912M-2-3-00700-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 7M - På lager:
5080
- En del#:
912M-2-3-00500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 5M - På lager:
5735
- En del#:
912M-2-3-02500-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 25M - På lager:
2522
- En del#:
912M-2-3-01000-G - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 10M - På lager:
3997

