913M-2-3-00500-G
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 913M-2-3-00500-G med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 913M-2-3-00500-G med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 913M-2-3-00500-G |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 5 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.323 | $6.61 | $6.333 | $5.938 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $5.74 | $5.423 | $5.265 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 913M-2-3-00500-G |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 5 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 6602 pcs |
| Datablad | 913M-2-3-0yyyy-G Drawing~ |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex, OM3 |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1175-1920 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 16.4' (5.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 50/125 16.4' (5.0m) |
| Farve - stik | Beige, Black, Red |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 6602 stykker CNC Tech 913M-2-3-00500-G på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
RCP0505B18R0GEA - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
RES SMD 18 OHM 2% 1.4W 0505 - På lager:
70515

