913S-2-5-01500-PL
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 913S-2-5-01500-PL med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 913S-2-5-01500-PL med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 913S-2-5-01500-PL |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 15M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.528 | $11.309 | $10.835 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.158 | $9.819 | $9.278 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 913S-2-5-01500-PL |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 15M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3367 pcs |
| Datablad | 913S-2-5-0yyyy-PL Drawing~ |
| Produktfoto | 913S-2-5-01500-PL.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 50dB |
| Vurderinger | OFNP |
| Andre navne | 1175-2074 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 49.2' (15.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 9/125 49.2' (15.0m) |
| Farve - stik | Blue, Yellow |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 3367 stykker CNC Tech 913S-2-5-01500-PL på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
913S-2-5-00300-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 3M - På lager:
7926
- En del#:
913S-2-5-00700 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 7M - På lager:
5936
- En del#:
913S-2-5-00100 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 1M - På lager:
7902
- En del#:
913S - producenter:
Conxall / Switchcraft - Beskrivelse:
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 125V - På lager:
16786
- En del#:
913S-2-5-00300 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 3M - På lager:
6721
- En del#:
913S-2-5-00700-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 7M - På lager:
5194
- En del#:
913M-2-3-02500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 25M - På lager:
2288
- En del#:
913S-2-5-01000 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 10M - På lager:
5905
- En del#:
913S-2-5-02500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M - På lager:
3508
- En del#:
913S-2-5-00500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 5M - På lager:
7216
- En del#:
913S-2-5-02000 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 20M - På lager:
4694
- En del#:
913S-2-5-02500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M - På lager:
2778
- En del#:
913S-2-5-01000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 10M - På lager:
4951
- En del#:
913X - producenter:
Conxall / Switchcraft - Beskrivelse:
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 125V - På lager:
27397
- En del#:
913S-2-5-00500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 5M - På lager:
7819
- En del#:
913S-2-5-02000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 20M - På lager:
3132
- En del#:
913S-2-5-00200-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 2M - På lager:
8126
- En del#:
913S-2-5-00100-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 1M - På lager:
9533
- En del#:
913S-2-5-00200 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 2M - På lager:
8386
- En del#:
913S-2-5-01500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 15M - På lager:
4689
