913S-2-5-02500
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 913S-2-5-02500 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 913S-2-5-02500 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 913S-2-5-02500 |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.676 | $11.443 | $10.963 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.278 | $9.935 | $9.387 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 913S-2-5-02500 |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/ST SINGLE 25M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3508 pcs |
| Datablad | 913S-2-5-0yyyy Drawing~ |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 50dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1175-1980 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 82.0' (25.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 9/125 82.0' (25.0m) |
| Farve - stik | Blue, Yellow |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 3508 stykker CNC Tech 913S-2-5-02500 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1N6272A-E3/73 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
TVS DIODE 9.4V 15.6V 1.5KE - På lager:
183941
- En del#:
GTC020R20-22S-027 - producenter:
Amphenol Industrial - Beskrivelse:
GT 6C 3#16 3#8 SKT RECP WALL - På lager:
970

