914S-2-5-00700-PL
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 914S-2-5-00700-PL med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 914S-2-5-00700-PL med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 914S-2-5-00700-PL |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.756 | $7.902 | $7.571 | $7.098 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $6.861 | $6.483 | $6.294 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 914S-2-5-00700-PL |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4866 pcs |
| Datablad | 914S-2-5-0xx00-PL Drawing~ |
| Produktfoto | 914S-2-5-00700-PL.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 50dB |
| Vurderinger | OFNP |
| Andre navne | 1175-2027 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 23.0' (7.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To FC (2) 9/125 23.0' (7.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | FC (2) |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 4866 stykker CNC Tech 914S-2-5-00700-PL på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
914CE66-3 - producenter:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Beskrivelse:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 240V - På lager:
943
- En del#:
914S-2-5-00300-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 3M - På lager:
7722
- En del#:
914S-2-5-01000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M - På lager:
4849
- En del#:
914CE55-3 - producenter:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Beskrivelse:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 240V - På lager:
908
- En del#:
914S-2-5-02000 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 20M - På lager:
3827
- En del#:
914S-2-5-00500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 5M - På lager:
7227
- En del#:
914S-2-5-02500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
PLENUM CABLE FIBER OPTIC LC / FC - På lager:
2526
- En del#:
914S-2-5-00500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 5M - På lager:
6780
- En del#:
914CE66-6 - producenter:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Beskrivelse:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 240V - På lager:
1096
- En del#:
914S-2-5-00200 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 2M - På lager:
7984
- En del#:
914S-2-5-01000 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M - På lager:
4175
- En del#:
914S-2-5-00200-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 2M - På lager:
7841
- En del#:
914S-2-5-00100-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 1M - På lager:
7540
- En del#:
914S-2-5-02000-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
PLENUM CABLE FIBER OPTIC LC / FC - På lager:
3489
- En del#:
914S-2-5-00700 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M - På lager:
5709
- En del#:
914S-2-5-01500-PL - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 15M - På lager:
4251
- En del#:
914S-2-5-01500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 15M - På lager:
3477
- En del#:
914S-2-5-02500 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 25M - På lager:
3474
- En del#:
914S-2-5-00300 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 3M - På lager:
6820
- En del#:
914S-2-5-00100 - producenter:
CNC Tech - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 10M - På lager:
8655
