914S-2-5-00700
CNC Tech
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 914S-2-5-00700 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 914S-2-5-00700 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 914S-2-5-00700 |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.634 | $7.794 | $7.468 | $7.001 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $6.767 | $6.394 | $6.207 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 914S-2-5-00700 |
|---|---|
| Fabrikant | CNC Tech |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL LC/FC SINGLE 7M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5709 pcs |
| Datablad | 914S-2-5-0yyyy Drawing~ |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 50dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1175-1930 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 23.0' (7.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To FC (2) 9/125 23.0' (7.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.08" (2.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | FC (2) |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle CNC Tech serie elektroniske komponenter. Vi har 5709 stykker CNC Tech 914S-2-5-00700 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
BKT-131-05-L-V-S-P - producenter:
Samtec, Inc. - Beskrivelse:
1MM SURFACE MOUNT STRIP - På lager:
11940

