FGT01SCM060
Carlo Gavazzi
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb FGT01SCM060 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb FGT01SCM060 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | FGT01SCM060 |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beskrivelse | FIBRE GL STD 1MM TB 60CM |
| Blyfri Status / RoHS Status |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $60.262 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | FGT01SCM060 |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beskrivelse | FIBRE GL STD 1MM TB 60CM |
| Blyfri Status / RoHS Status | |
| Mængde til rådighed | 495 pcs |
| Datablad | FGT,FGD Datasheet |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | - |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 60°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 1.97' (600mm) |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic FGT To Cable 1.97' (600mm) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | 10mm |
| 2. Connector | Cable |
| 1. konnektor | FGT |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Carlo Gavazzi serie elektroniske komponenter. Vi har 495 stykker Carlo Gavazzi FGT01SCM060 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
FGT01TCM100 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL TMP 1MM DR 100CM - På lager:
213
- En del#:
FGT01SCM150 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL STD 1MM TB 150CM - På lager:
455
- En del#:
FGT01MCM060 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL MET 1MM TB 60CM - På lager:
392
- En del#:
FGT05SCM060 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL STD 1MM DR 60CM - På lager:
280
- En del#:
FGT01MCM200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL MET 1MM TB 200CM - På lager:
188
- En del#:
FGT.3F.330.XLM - producenter:
LEMO - Beskrivelse:
CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP - På lager:
4572
- En del#:
FGT07MCM060 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL MET 1MM TB 60CM - På lager:
257
- En del#:
FGT07MCM100 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL MET 1MM TB 100CM - På lager:
177
- En del#:
FGT01SCM200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL STD 1MM TB 200CM - På lager:
432
- En del#:
FGT03SCM060 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL STD 1MM TB 60CM - På lager:
305
- En del#:
FGT01MCM100 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL MET 1MM TB 100CM - På lager:
306
- En del#:
FGT01TCM200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL TMP 1MM DR 200CM - På lager:
182
- En del#:
FGT01TCM060 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL TMP 1MM DR 60CM - På lager:
336
- En del#:
FGT01TCM150 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL TMP 1MM DR 150CM - På lager:
202
- En del#:
FGT01MCM150 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL MET 1MM TB 150CM - På lager:
248
- En del#:
FGT07MCM150 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL MET 1MM TB 150CM - På lager:
161
- En del#:
FGT03TCM100 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL TMP 1MM TB 100CM - På lager:
184
- En del#:
FGT01SCM100 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE GL STD 1MM TB 100CM - På lager:
468

