FPD07SCS200
Carlo Gavazzi
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb FPD07SCS200 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb FPD07SCS200 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | FPD07SCS200 |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beskrivelse | FIBRE PL STD 1MM DR 200CM |
| Blyfri Status / RoHS Status |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $53.026 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | FPD07SCS200 |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beskrivelse | FIBRE PL STD 1MM DR 200CM |
| Blyfri Status / RoHS Status | |
| Mængde til rådighed | 684 pcs |
| Datablad | FPT, FPD Datasheet |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | - |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1864-1760 |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 60°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 6.6' (2.0m) |
| Jakke (Isolering) Materiale | Polymethyl Methacrylate (PMMA) |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic FPD To Cable 6.6' (2.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | 25mm |
| 2. Connector | Cable |
| 1. konnektor | FPD |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Carlo Gavazzi serie elektroniske komponenter. Vi har 684 stykker Carlo Gavazzi FPD07SCS200 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
FPD08SCS200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 1MM DR 200CM - På lager:
930
- En del#:
FPD050BE10136BH1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 100PF 5KV R42 - På lager:
615
- En del#:
FPD050BE50036BF1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 50PF 5KV R7 - På lager:
700
- En del#:
FPD050BE80036BG1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 80PF 5KV R16 - På lager:
582
- En del#:
FPD050BE25033BF1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 25PF 5KV R7 - På lager:
531
- En del#:
FPD87352CXAVV/NOPB - producenter:
N/A - Beskrivelse:
IC TIMING CTLR TFT-LCD 176-LQFP - På lager:
4892
- En del#:
FPD09SAS200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 0.25MM DR 200CM - På lager:
685
- En del#:
FPD050BE60036BG1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 60PF 5KV R16 - På lager:
405
- En del#:
FPD050BE15136BH1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 150PF 5KV R42 - På lager:
589
- En del#:
FPD95220DSCG/NOPB - producenter:
N/A - Beskrivelse:
IC DRIVER LTPS DOT INV 320CH - På lager:
5484
- En del#:
FPD87346BXAVS/NOPB - producenter:
N/A - Beskrivelse:
IC TIMING CTLR XGA/WXGA 64-TQFP - På lager:
5426
- En del#:
FPD070BE20136BH1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 200PF 5KV R42 - På lager:
548
- En del#:
FPD95320DSCG/NOPB - producenter:
N/A - Beskrivelse:
IC DRIVER LTPS/CGS 320CH MPL1 - På lager:
4036
- En del#:
FPD08SCM200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 1MM DR 200CM - På lager:
615
- En del#:
FPD1110V2-R300-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
INDUCTOR, 2 PHASED.300NH, 32A, S - På lager:
70100
- En del#:
FPD06SCC200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 1MM DR 200CM - På lager:
624
- En del#:
FPD050BE10138BH1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 100PF 5KV R42 - På lager:
671
- En del#:
FPD050BE25038BF1 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
CAP CER 25PF 5KV R7 - På lager:
688

