FPT04SCS200
Carlo Gavazzi
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb FPT04SCS200 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb FPT04SCS200 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | FPT04SCS200 |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beskrivelse | FIBRE PL STD 1MM TB 200CM |
| Blyfri Status / RoHS Status |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $68.201 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | FPT04SCS200 |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beskrivelse | FIBRE PL STD 1MM TB 200CM |
| Blyfri Status / RoHS Status | |
| Mængde til rådighed | 553 pcs |
| Datablad | FPT, FPD Datasheet |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | - |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 1864-1766 |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 60°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 6.6' (2.0m) |
| Jakke (Isolering) Materiale | Polymethyl Methacrylate (PMMA) |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic FPT To Cable 6.6' (2.0m) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | 0.07" (1.8mm) |
| Bend Radius | 25mm |
| 2. Connector | Cable |
| 1. konnektor | FPT |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Carlo Gavazzi serie elektroniske komponenter. Vi har 553 stykker Carlo Gavazzi FPT04SCS200 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
FPT705-270-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 270NH 13A 0.65 MOHM - På lager:
64052
- En del#:
FPT1006-340-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 340NH 19A 1 MOHM SMD - På lager:
78811
- En del#:
FPT705-200-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 200NH 13A 0.65 MOHM - På lager:
74823
- En del#:
FPTRIPLE-BK - producenter:
HellermannTyton - Beskrivelse:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT BLACK - På lager:
43207
- En del#:
FPT09SAS200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 0.25MM TB 200CM - På lager:
644
- En del#:
FPT705-170-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 170NH 13A 0.65 MOHM - På lager:
76198
- En del#:
FPTRIPLE-B - producenter:
HellermannTyton - Beskrivelse:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT BROWN - På lager:
35676
- En del#:
FPT1006-580-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 580NH 19A 1 MOHM SMD - På lager:
48074
- En del#:
FPT1006-500-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 500NH 19A 1 MOHM SMD - På lager:
79550
- En del#:
FPT05SBS200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 0.5MM TB 200CM - På lager:
645
- En del#:
FPT01SBS200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 0.5MM TB 200CM - På lager:
570
- En del#:
FPT03SCM200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 1MM TB 200CM - På lager:
649
- En del#:
FPT03SCS200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 1MM TB 200CM - På lager:
1003
- En del#:
FPT705-190-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 190NH 13A 0.65 MOHM - På lager:
57106
- En del#:
FPTRIPLE-FW - producenter:
HellermannTyton - Beskrivelse:
FACEPLATE SNGL GANG 3PORT WHITE - På lager:
37287
- En del#:
FPT1006-400-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 400NH 19A 1 MOHM SMD - På lager:
82298
- En del#:
FPT705-150-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 150NH 13A 0.65 MOHM - På lager:
53661
- En del#:
FPT705-300-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 300NH 13A 0.65 MOHM - På lager:
70549
- En del#:
FPT705-230-R - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
FIXED IND 230NH 13A 0.65 MOHM - På lager:
72616

