17-300190-20
Conec
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 17-300190-20 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 17-300190-20 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 17-300190-20 |
|---|---|
| Fabrikant | Conec |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 20M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $80.433 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 17-300190-20 |
|---|---|
| Fabrikant | Conec |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 20M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 397 pcs |
| Datablad | 17-300190-01 thru 80 Drawing |
| Produktfoto | 17-300190-20.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Andre navne | 1730019020 626-1651 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 65.6' (20.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.57dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | IP67 |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 65.6' (20.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Black |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Conec serie elektroniske komponenter. Vi har 397 stykker Conec 17-300190-20 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
17-300190-02 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 2M - På lager:
734
- En del#:
17-300190-07 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 7M - På lager:
700
- En del#:
17-300190-05 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 5M - På lager:
609
- En del#:
17-300190-60 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 60M - På lager:
218
- En del#:
17-300310-01 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 1M - På lager:
680
- En del#:
17-300190-30 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 30M - På lager:
398
- En del#:
17-300190-03 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 3M - På lager:
698
- En del#:
17-300190-40 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 40M - På lager:
275
- En del#:
17-300190-01 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 1M - På lager:
830
- En del#:
17-300190-15 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL ASSY IP67 15M - På lager:
519
