17-300320-60
Conec
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 17-300320-60 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 17-300320-60 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 17-300320-60 |
|---|---|
| Fabrikant | Conec |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC ASSY IP67 60M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $72.279 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 17-300320-60 |
|---|---|
| Fabrikant | Conec |
| Beskrivelse | FIBER OPTIC ASSY IP67 60M |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 511 pcs |
| Datablad | 17-300320-01 thru 80 Drawing |
| Produktfoto | 17-300320-60.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | OFNR |
| Andre navne | 1730032060 626-1657 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 196.9' (60.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.24dB |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | IP67 |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 196.9' (60.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Black |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Conec serie elektroniske komponenter. Vi har 511 stykker Conec 17-300320-60 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
17-300320-03 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC ASSY IP67 3M - På lager:
883
- En del#:
17-300330-03 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 3M - På lager:
754
- En del#:
17-300320-20 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC ASSY IP67 20M - På lager:
586
- En del#:
17-300330-05 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 5M - På lager:
735
- En del#:
17-300330-01 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 1M - På lager:
637
- En del#:
17-300330-02 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 2M - På lager:
758
- En del#:
17-300330-10 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 10M - På lager:
562
- En del#:
17-300320-30 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC ASSY IP67 30M - På lager:
653
- En del#:
17-300330-40 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 40M - På lager:
549
- En del#:
17-300320-07 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC ASSY IP67 7M - På lager:
665
- En del#:
17-300320-01 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC ASSY IP67 1M - På lager:
894
- En del#:
17-300320-02 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC ASSY IP67 2M - På lager:
1009
- En del#:
17-300330-30 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 30M - På lager:
538
- En del#:
17-300320-05 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER OPTIC ASSY IP67 5M - På lager:
714
- En del#:
17-300330-20 - producenter:
Conec - Beskrivelse:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 20M - På lager:
526
