75AP36-01-1-06N
Grayhill, Inc.
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 75AP36-01-1-06N med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 75AP36-01-1-06N med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 75AP36-01-1-06N |
|---|---|
| Fabrikant | Grayhill, Inc. |
| Beskrivelse | SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $9.44 | $8.803 | $8.675 | $8.548 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $7.527 | $7.272 | $7.144 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 75AP36-01-1-06N |
|---|---|
| Fabrikant | Grayhill, Inc. |
| Beskrivelse | SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4393 pcs |
| Datablad | 75 Series |
| Produktfoto | 75AP36-01-1-06N-001.jpg , 75AP36-01-1-06N-002.jpg |
| Kategori | Skifter |
| Spændingsvurdering - DC | 30V |
| Spændingsværdi - AC | 115V |
| Afslutningsstil | PC Pin |
| Serie | 75 |
| Panel Cutout Dimensioner | - |
| Andre navne | 75AP36-01-1-06N-ND 75AP3601106N GH7361 |
| Operating Force | - |
| Antal positioner | 6 |
| Antal polakker pr. Dæk | 1 |
| Antal dæk | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Indeks stopper | Fixed |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Rotary Switch 6 Position SP6T 200mA (AC/DC) 115VAC Through Hole |
| Dybde bag panelet | 12.42mm |
| Nuværende vurdering | 200mA (AC/DC) |
| Kontakt Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Kontaktmateriale | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Kontakt Afslut | Gold |
| Kredsløb pr. Dæk | SP6T |
| Angle of Throw | 36° |
| Aktuator Type | Screwdriver Slot |
| Aktuatorlængde | Flush |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Grayhill, Inc. serie elektroniske komponenter. Vi har 4393 stykker Grayhill, Inc. 75AP36-01-1-06N på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
75AP36-01-1-02N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - På lager:
4592
- En del#:
75AP36-01-2-02N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - På lager:
3403
- En del#:
75AF36-01-2-05N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - På lager:
2912
- En del#:
75AP36-01-1-04N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V - På lager:
4229
- En del#:
75AP36-01-1-10N-C - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - På lager:
4046
- En del#:
75AP36-01-2-05N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - På lager:
3378
- En del#:
75AF36-01-1-08N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 8POS 200MA 115V - På lager:
3488
- En del#:
75AF36-01-1-10N-C - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - På lager:
3836
- En del#:
75AP36-01-2-03N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - På lager:
3115
- En del#:
75AP36-01-1-07N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 7POS 200MA 115V - På lager:
4081
- En del#:
75AP36-01-1-03N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - På lager:
4536
- En del#:
75AF36-01-1-05N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - På lager:
4270
- En del#:
75AP36-01-1-08N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 8POS 200MA 115V - På lager:
4407
- En del#:
75AF36-01-1-10N-F - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - På lager:
4203
- En del#:
75AP36-01-1-05N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 5POS 200MA 115V - På lager:
4157
- En del#:
75AF36-01-2-02N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 2POS 200MA 115V - På lager:
3095
- En del#:
75AP36-01-1-10N-F - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 10POS 200MA 115V - På lager:
3545
- En del#:
75AF36-01-1-06N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 6POS 200MA 115V - På lager:
3547
- En del#:
75AF36-01-2-03N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V - På lager:
2919
- En del#:
75AP36-01-2-04N - producenter:
Grayhill, Inc. - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V - På lager:
3539
