HRFC-SP2-F3B4-A-0.81M(31)
Hirose
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb HRFC-SP2-F3B4-A-0.81M(31) med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb HRFC-SP2-F3B4-A-0.81M(31) med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | HRFC-SP2-F3B4-A-0.81M(31) |
|---|---|
| Fabrikant | Hirose |
| Beskrivelse | CONNECTOR |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | HRFC-SP2-F3B4-A-0.81M(31) |
|---|---|
| Fabrikant | Hirose |
| Beskrivelse | CONNECTOR |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4991 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | - |
| Serie | HRFC |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 701-1072-0-31 |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 70°C |
| Længde - Samlet | 2.66' (810mm) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic To 2.66' (810mm) |
| Farve - stik | - |
| Farve - Kabel | - |
| Kabel Type | - |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | - |
| 1. konnektor | - |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Hirose serie elektroniske komponenter. Vi har 4991 stykker Hirose HRFC-SP2-F3B4-A-0.81M(31) på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
HRFC-R2(40) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN FIBER FC RECEPTACLE SIMPLEX - På lager:
3317
- En del#:
HRFC-TM-P1(40) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN FIBER FC TERMINATOR SMPLX - På lager:
4269
- En del#:
HRFC-R1(40) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN FIBER FC RECEPTACLE SIMPLEX - På lager:
3833
- En del#:
HRFC-PA11-G1(52) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
ADAPTER (SOLID BODY TYPE), CL#70 - På lager:
12504
- En del#:
HRFC-TM-P1(61) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN FIBER FC TERMINATOR SMPLX - På lager:
1176
- En del#:
HRFCP-HSCJ-1(60) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN ADAPTER RCPT FC-SC SIMPLEX - På lager:
547
- En del#:
HRFC-PA3-G1(40) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX - På lager:
4017
- En del#:
HRFC-R2(41) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN FIBER FC RECEPTACLE SIMPLEX - På lager:
3089
- En del#:
HRFC-PA4-G1(51) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
ADAPTER (FLANGE TYPE) - På lager:
7711
- En del#:
HRFC-PA4-D1(40) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX - På lager:
7301
- En del#:
HRFC-PA4-G1(40) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX - På lager:
5948
- En del#:
HRFC-TM-P1(60) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN FIBER FC TERMINATOR SMPLX - På lager:
1124
- En del#:
HRFC-PA11-G1(40) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX - På lager:
5498
- En del#:
HRFC-R1(41) - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
CONN FIBER FC RECEPTACLE SIMPLEX - På lager:
4970

