4778-30
L3 Narda-MITEQ
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 4778-30 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 4778-30 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 4778-30 |
|---|---|
| Fabrikant | L3 Narda-MITEQ |
| Beskrivelse | RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE |
| Blyfri Status / RoHS Status |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $92.442 | $86.664 | $82.331 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 4778-30 |
|---|---|
| Fabrikant | L3 Narda-MITEQ |
| Beskrivelse | RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE |
| Blyfri Status / RoHS Status | |
| Mængde til rådighed | 378 pcs |
| Datablad | SMA, 2.92mm Mini Fixed Attenuators |
| Produktfoto | 4778-30.jpg |
| Kategori | RF / IF og RFID |
| Serie | - |
| Power (Watts) | 2W |
| Emballage | Bulk |
| Pakke / tilfælde | SMA In-Line Module |
| Andre navne | 1949-1079 |
| Frekvensområde | 0Hz ~ 12.4GHz |
| Detaljeret beskrivelse | RF Attenuator 30dB 0Hz ~ 12.4GHz 2W SMA In-Line Module |
| Dæmpningsværdi | 30dB |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle L3 Narda-MITEQ serie elektroniske komponenter. Vi har 378 stykker L3 Narda-MITEQ 4778-30 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
4778-10 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 10DB SMA MODULE - På lager:
447
- En del#:
4779-4 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 4DB SMA MODULE - På lager:
285
- En del#:
4778-60 - producenter:
Pomona Electronics - Beskrivelse:
MICROGRABBER/BANTAM PLUG 60" - På lager:
4208
- En del#:
4779-1 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 1DB SMA MODULE - På lager:
299
- En del#:
4778-20 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 20DB SMA MODULE - På lager:
511
- En del#:
4779-30 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 30DB SMA MODULE - På lager:
352
- En del#:
4777-6 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - På lager:
160
- En del#:
4777-K-48 - producenter:
Pomona Electronics - Beskrivelse:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 48" - På lager:
2224
- En del#:
4779-10 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 10DB SMA MODULE - På lager:
441
- En del#:
4777-C-36 - producenter:
Pomona Electronics - Beskrivelse:
BNC MALE/MICROGRAB RG58C/U 36" - På lager:
3954
- En del#:
4777-K-24 - producenter:
Pomona Electronics - Beskrivelse:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 24" - På lager:
2862
- En del#:
4777-K-36 - producenter:
Pomona Electronics - Beskrivelse:
BNC MALE/MICROGRAB RG174/U 36" - På lager:
2927
- En del#:
4779-5 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 5DB SMA MODULE - På lager:
262
- En del#:
4779-3 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 3DB SMA MODULE - På lager:
387
- En del#:
4778 - producenter:
Vector Electronics & Technology, Inc. - Beskrivelse:
TERMINAL PIN .025D X-TRA PLAT - På lager:
4508
- En del#:
4777-C-24 - producenter:
Pomona Electronics - Beskrivelse:
BNC MALE/MICROGRAB RG58C/U 24" - På lager:
4461
- En del#:
4779-20 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 20DB SMA MODULE - På lager:
470
- En del#:
4778-6 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - På lager:
626
- En del#:
4779-6 - producenter:
L3 Narda-MITEQ - Beskrivelse:
RF ATTENUATOR 6DB SMA MODULE - På lager:
363
